Ogłoszenia parafialne – 17.01.2021 – II Niedziela w ciągu roku

• Msze Święte w naszej świątyni z liturgią niedzielną: w sobotę o godzinie 17.00 i w niedzielę o 8.00, 10.30, 13.00 i 15.00. W dzień powszedni o 6.30.
  • Jutro rozpoczyna się w kościele Tydzień Modlitw i Jedność Chrześcijan.
  • Nowenna do Matki Bożej NP w środę o godzinie 17.00, na którą serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli Maryi. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godziny 16.30 proszę Różę pana Jana Fryzowicza.
  • W tym tygodniu przypada w czwartek i w piątek Dzień Babci i Dzień Dziadka. Wyrażając wdzięczność naszym seniorom pamiętajmy o nich szczególnie w modlitwie oraz we wszelkiej życzliwości.
  • Przyszła niedziela będzie Niedzielą Słowa Bożego.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone na opał. Przyszła niedziela jako czwarta w miesiącu będzie niedzielą inwestycyjną. Już dzisiaj dziękuję za Waszą życzliwość i ofiarność.
  • Dziękuję rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Olszak Bronisław i Maria, Olszak Marek i Wiesława, Olszak Alina, Staniszewski Krzysztof i Maria.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Idziemy, oraz Promyczka Dobra i Małego Promyczka.

No comments yet