Ogłoszenia parafialne – 31.07.2022 – XVIII Niedziela w ciągu roku

  • Jutro rozpoczyna się miesiąc sierpień – to czas wielu ważnych wydarzeń historycznych dla naszej Ojczyzny, czas pielgrzymek na Jasną Górę i czas dobrowolnej abstynencji.
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00. O prowadzenie modlitwy różańcowej od 17.30 proszę Różę Małgorzaty Gutowskiej. Zapraszam serdecznie na nowennę DSM, dzieci i młodzież.
  • W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego.
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie pół godziny przed nabożeństwem. Do chorych udam się w pierwszy piątek od godziny 7.45.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w pierwszy piątek od godziny 17.00.
  • Zmiana tajemnic i spotkanie dla osób należących do Róż Różańcowych w przyszłą niedzielę po prymarii.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na inwestycje, remonty i zakupy przygotowujące nas do konsekracji Kościoła. Złożono 7.368 złotych.
  • Dziękuję tym rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Uryga Marian i Janina, Rusnak Elżbieta, Rusnak Michał i Justyna, Rusnak Janusz i Joanna, Czublun Stanisław i Jadwiga, Gacek Janusz i Arleta,
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, wakacyjnego numeru Małego Gościa Niedzielnego, Dobrych Nowin. W przedsionku kościoła są Promyczek Dobra, Mały Promyczek Dobra, Niedziela i Idziemy.

No comments yet

Comments are closed