Ogłoszenia parafialne – 04.10.2020 – XXVII Niedziela w ciągu roku

  • / Zmiana tajemnic dla Róż Różańcowych po prymarii /.
  • Spotkanie Rady Parafialnej dzisiaj o godzinie 16.00.
  • Nabożeństwo Różańcowe w dni powszednie o godzinie 17.30, a w niedzielę o 15.00. Gorąco Was zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej. Dla dzieci konkurs zatytułowany „Pod Twoją obronę”. Dzieci poznają cudowne obrazy Matki Bożej i miejsca, gdzie ludzie wypraszali ratunek dla swoich rodzin i parafii, gdy kraj nawiedzały różnego rodzaju epidemię.
  • O prowadzenie modlitwy różańcowej bardzo proszę: w poniedziałek uczniów klas II i III z rodzicami, we wtorek uczniów klas IV i V z rodzicami, w środę uczniów klasy VI, w czwartek uczniów klasy VII, w piątek osoby należące do Rady Parafialnej i Grupy Synodalnej, w sobotę uczniów z klasy VIII i młodzież szkół średnich.
  • Spotkanie chłopców z klasy czwartej, którzy chcą zostać ministrantami w środę o godzinie 17.00. W najbliższą niedzielę na sumie chłopcy Ci zostaną przyjęci do grona ministrantów.
  • W przyszłą niedzielę przypada w Polsce Dzień Papieski. Po nabożeństwach zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone na inwestycje i remonty w ubiegłą niedzielę. Złożono 6.808 złotych. Według zapowiedzi wykonawców mamy w czwartek rozpocząć remont ściany ołtarzowej. Dziękuję także rodzinom, które złożyły ofiary na opał.
  • Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień proszę: Dadał Władysław i Agnieszka, Witecki Adam i Maria, Witecki Jan, Zarabski Ryszard i Stanisława.
  • Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, nowych numerów Promyczka Dobra i Małego Promyczka Dobra oraz Dobrych Nowin.

No comments yet

Comments are closed