Ogłoszenia parafialne – 04.04.2021 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  • „Chrystus zmartwychwstał – prawdziwie zmartwychwstał”. Moi drodzy! Niech te słowa, którymi pozdrawiali sie pierwsi chrześcijanie będę dla Was – życzeniami w tym szczególnym dniu. Niech ta Dobra Nowina, że Chrystus zmartwychwstał napełnia Wasze serca i życie nadzieją, pokojem, usuwa wszelki lęk oraz przynosi radość. Niech umacnia Waszą miłość szczególnie we wspólnotach rodzinnych i w sąsiedztwie. Niech daje Wam niewzruszoną pewność, że dobro zwycięża zło.
  • Msze Święte dzisiaj o 10.30, 13.00 i 15.00. Jutro o godzinie 8.00, 10.30, 13.00 i 15.00. Składka jutro przeznaczona jest na PAT. Na Mszy Świętej o 15.00 ksiądz Infułat udzieli młodzieży naszej parafii Sakramentu Bierzmowania. Składka na tej Mszy Świętej jest przeznaczona na fundację Ks. Arcybiskupa Jerzego Ablewicza, która wspiera w nauce ubogą i zdolną młodzież.
  • W środę nowenna do Matki Bożej o godzinie 18.00. O prowadzenie modlitwy Różańcowej pół godziny przed nowenną proszę Różę Pana Jana Fryzowicza
  • Od Wielkiego Piątku trwa nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.
  • Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżywania czasu Wielkiego Postu i Triduum Paschalnego. Dziękuję Szafarzom za prowadzenie dróg krzyżowych i adoracji. Bóg zapłać OSP, DSM, scholii, lektorom i ministrantom. Dziękuję pani Bożenie, panom organiście i kościelnemu i wszystkim którzy przyczynili się do pobożnego przeżycia tych świętych dni.
  • Bóg zapłać za ofiary w wysokości 7.520 złotych złożone na inwestycje i remonty oraz cele rekolekcyjne. Bóg zapłać za dary w naturze ofiarowane na plebanie.
  • Dziękuję rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Gacek Janusz i Arleta, Szewczyk Janusz i Jolanta, Szewczyk Krzysztof i Magdalena, Szewczyk Kazimierz i Joanna.
  • Zachęcam do czytania świątecznego numeru Gościa Niedzielnego, Dobrych Nowin i Małego Gościa Niedzielnego. Ponadto w przedsionku kościoła są Promyczek Dobra, Mały Promyczek Dobra, Niedziela i Idziemy.

No comments yet

Comments are closed