Ogłoszenia parafialne – 22.01.2023 – III Niedziela w ciągu roku

  • Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach.
  • Dziś niedziela Słowa Bożego. Niech będzie ona dla nas zachęta do czytania Pisma Świętego.
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.00. O prowadzenie modlitwy różańcowej od 16.30 proszę Różę Pani Marii Zwolińskiej. Zachęcam do udziału w nowennie dziewczynki z DSM.
  • Wyjazd na lodowisko dla dzieci uczestniczących w kolędzie misyjnej w piątek o godzinie 17.00.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone na opał i dary w naturze złożone na plebanię.
  • Składka z dzisiejszej niedzieli jako czwartej w miesiącu przeznaczona jest na inwestycje i remonty. Bóg zapłać za życzliwość i hojność.
  • Dziękuję rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Salamon Stanisław i Katarzyna, Kożuch Czesław i Maria, Kożuch Grzegorz i Monika, Gancarczyk Władysław i Krystyna, Gancarczyk Piotr i Joanna, Plata Józefa.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny poświęcony jest Helenie Kmieć, która jest kandydatką na ołtarze. Jest nowy numer Małego Gościa Niedzielnego. W przedsionku są: Promyczek Dobra, Mały Promyczek Dobra, Niedziela i Idziemy.
  • Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Długołęce-Świerkli zaprasza wszystkich członków czynnych, wspierających i Młodzieżową Drużynę Pożarniczą jak również wszystkich sympatyków pożarnictwa na Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2022, które odbędzie się dnia 29 stycznia 2023 ( przyszła niedziela) o godzinie 15.00 w remizie OSP.
  • Wójt Gminy przypomina, iż wnioski o zakup preferencyjny węgla przyjmowane są do końca stycznia 2023 roku. Osoby, które nie złożyły odpowiedniego wniosku proszone są o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Podegrodziu. Dystrybucja węgla odbywa się systematycznie według kolejności złożonych wniosków.

No comments yet

Comments are closed