Ogłoszenia parafialne – 11.06.2020 – Boże Ciało

• Przeżywamy dziś Uroczystość Bożego Ciała. Zgodnie z zaleceniami Biskupa Andrzeja Jeża procesje Eucharystyczne będą po Mszy porannej i po sumie, bez strojenia ołtarzy.
  • Dziękuję dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym, Dziewczęcej Służbie Maryjnej, niewiastom niosącym figurę Matki Bożej Fatimskiej, panom niosącym baldachim, Straży Pożarnej.
  • Składka z Bożego Ciała przeznaczona jest na Hospicja.
  • W oktawie Bożego Ciała Msza Święta z procesją eucharystyczną o godz.18.00. Natomiast w sobotę procesja eucharystyczna będzie po Mszy Świętej porannej, ponieważ o 18.00 będzie nabożeństwo fatimskie.
  • W piątek do niesienia baldachimu i figury MB Fatimskiej proszę mieszkańców Kwasowca, w sobotę Stronia, w niedzielę Świerkli.
  • Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego, nowego numeru Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra i Małego Promyczka Dobra.

No comments yet