Ogłoszenia parafialne – 03.06.2021 – Boże Ciało

  • Przeżywamy dziś Uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Msza Święta z procesją Eucharystyczną do czterech ołtarzy o godz. 10.30, po południu o 15.00. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczona są na hospicja.
  • W oktawie Bożego Ciała Msza Święta z procesją eucharystyczną o godz.18.00. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwach w oktawie Bożego Ciała: dziewczynki sypiące kwiaty i chłopców dzwoniących dzwonkami, DSM, Panów którzy utworzyli grupę Honorowej Straży Serca Pana Jezusa do niesienia baldachimu. O niesienie figury MB Fatimskiej bardzo proszę dziewczęta po bierzmowaniu z klasy VIII lub ich mamy.
  • Bardzo serdecznie dziękuję wyznaczonym rodzinom, które przygotowały ołtarze na procesję Bożego Ciała.
  • Pragnę przypomnieć, że jutro przypada I piątek miesiąca. Natomiast w najbliższą niedziele odpust parafialny. Suma odpustowa z procesją o godzinie 11.00.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Stanisław Dadał. Pogrzeb zmarłego Stanisława w piątek o godzinie 15.00. Natomiast pogrzeb zmarłego Sławomira Salamona pochodzącego z naszej parafii w sobotę o godzinie 11.00 w Przyszowej.

No comments yet

Comments are closed