Program wizytacji kanonicznej – 24.09.2017

PROGRAM WIZYTACJI KANONICZNEJ

W PARAFII DŁUGOŁĘKA-ŚWIERKLA

NIEDZIELA – 24 września 2017 roku.

Godz. 7.15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Godz. 7.35 – Modlitwy za zmarłych.

Godz. 7.50 – Powitanie Księdza Biskupa przed kościołem. Procesja do kościoła. Modlitwa za biskupa. Powitanie przez parafian. Krótkie sprawozdanie. Msza Święta. Po Mszy Świętej spotkanie z Różami Różańcowymi i Rycerstwem Niepokalanej.

Godz. 9.20 – Spotkanie z Radą Parafialną i Caritas na plebanii.

Godz. 10.00 – Spotkanie z DSM, ministrantami i lektorami, grupą Adoracyjną Najświętszego Sakramentu, scholą młodzieżową i młodzieżą w Sali pod kościołem (proszę rodziców o przypomnienie i przywiezienie dzieci i młodzieży).

Godz. 10.20 – Modlitwy za zmarłych.

Godz. 10.30 – Msza Święta z indywidualnym błogosławieństwem małych dzieci i matek w stanie błogosławionym.

Godz. 11.50 – Obiad z kapłanami rodakami i z dekanatu oraz z zaproszonymi gośćmi: nadzwyczajni szafarze Najświętszego Sakramentu, obecny i były szef Ochotniczej Straży Pożarnej.

Godz. 13.00 – Wizytacja kancelarii.

Godz. 13.20 – Nawiedzenie i modlitwa na cmentarzu, odwiedziny chorych i panorama parafii.