2 Niedziela Zwykła – 14.01.2024 r.

• W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godz. 16.30 proszę Różę św. Jana Chrzciciela, której Zelatorem jest Pan Jan Fryzowicz.
  • W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • W następną niedzielę przypada Dzień Babci, a po niej w poniedziałek Dzień Dziadka. Obejmijmy serdeczną modlitwą naszych dziadków i babcie.
  • W następną niedziele (21 stycznia) o godz. 16.00 na plebani, spotkanie świąteczne dla Rady Duszpasterskiej i Caritasu. Zapraszam.
  • 28 stycznia o godz. 16.00 (niedziela) w Świnarsku (w kościele) będzie koncert kolęd zespołu ARKA NOEGO. W naszej parafii są do nabycia bilety na koncert (40zł), dzieci do lat 14 mają darmowy wstęp. Zachęcam zwłaszcza rodziny z dziećmi, aby skorzystać z takiej formy spędzenia czasu.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone na opał, na parafie i dary w naturze na plebanię.
  • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Gądek Piotr i Bożena, Wastag Jan i Bogumiła, Wastag Michał, Pierzchała Kazimierz i Helena, Szczerba Barbara, Fryzowicz Maria.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.
  • W tym tygodniu zakończy się w naszej parafii wizyta duszpasterska:

poniedziałek 15.01.2024 od g. 12.00 Świerkla i Brzeziny od Kulig Bronisława do Gancarczyk Piotra

– wtorek 16.01.2024 Od g. 14.00 Poddąbrowa i Rębacz od Jurkowskiego Stanisława do Kolbusz Stanisława

– czwartek 18.01.2024 Od g. 12.00 Świerkla od Ciągło Dariusza do Bargieł Piotra

– sobota 20.01. 2024 Od g. 8.00 Stronie od Olszak Zofii do Olszak Marka