OGŁOSZENIA PARAFIALNE

3 Niedziela Zwykła – 21.01.2024 r.

 • W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godz. 16.30 proszę Różę św. Antoniego, której Zelatorką jest Pani Antonina Plata. Na nowennę zapraszam dzieci, młodzież, czcicieli Matki Bożej, a szczególnie DSM (w maryjnych pelerynkach).
 • Dzisiaj Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka, otoczmy ich naszą życzliwością i modlitwą.
 • Dzisiaj o godz. 16.00 na plebani, spotkanie świąteczne dla Rady Duszpasterskiej i Caritasu. Zapraszam.
 • Wyjazd na lodowisko dla dzieci uczestniczących w kolędzie misyjnej w piątek o godz. 16.10
 • Za tydzień w niedzielę będziemy gościć chór parafialny „Passionato” ze Świniarska. Zapraszam do naszego kościoła na godz. 10.00, aby posłuchać śpiewu chóru. Będzie on nam też towarzyszył w modlitwie w czasie Mszy Świętej o godz. 10.30. Nie będzie wypominków za tydzień przed mszą o g.10.30. / na tą mszę nie wchodźmy na chór.
 • 28 stycznia o godz. 16.00 (niedziela) w Świnarsku (w kościele) będzie koncert kolęd zespołu ARKA NOEGO. W naszej parafii są do nabycia bilety na koncert (40zł), dzieci do lat 14 mają darmowy wstęp.
 • Składka z przyszłej niedzieli jako czwartej przeznaczona jest na parafie (remonty i przyszłe inwestycje). Bóg zapłać za ofiary złożone na opał, na parafie i dary w naturze na plebanie. Wielkie dzięki za waszą życzliwość.
 • W sobotę zakończyła się Wizyta Duszpasterska – Kolęda w naszej parafii, bardzo wam dziękuje za przyjęcie w domach, życzliwość, wspólną modlitwę, rozmowy i gościnność. Także za ofiary, które złożyliście przy kolędzie. Modlę się za Was, a w każdą niedzielę i święta obowiązkowe sprawuje za was Msze Święte i będę tego pilnował.
 • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Niemiec Piotr i Elżbieta, Rusnak Roman i Joanna, Gomółka Grzegorz i Bożena, Salamon Zofia, Salamon Adam i Joanna, Salamon Stanisław i Katarzyna.
 • Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.
 • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed