OGŁOSZENIA PARAFIALNE

4 Niedziela Zwykła – 28.01.2024 r.

 • W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godz. 16.30 proszę Różę bł. Karoliny Kózka, której Zelatorką jest Pani Ewa Uryga. Na nowennę zapraszam dzieci, młodzież, czcicieli Matki Bożej, a szczególnie DSM (w maryjnych pelerynkach).
 • W pierwszy czwartek zapraszam do modlitwy o nowe powołania na godz. 17.00, a szczególnie osoby należące do Towarzystwa Przyjaciół WSD w Tarnowie.
 • W piątek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, jest to pierwszy piątek miesiąca i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte z poświęceniem gromnic o godz. 6.30, 8.30 i 17.00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe w diecezji. / są świece gromniczne/
 • W piątek na Mszę o godz. 17.00 zapraszam szczególnie dzieci z klas trzecich z rodzicami, w ramach przygotowania do pierwszej spowiedzi i komunii. Na Mszy będzie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i poświęcenie świec, które przynoszą dzieci.
 • W pierwszy piątek adoracja w ciszy od godz. 16.00.
 • Do chorych udam się w pierwszy piątek od godz. 13.40.
 • Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św., w piątek od godz. 16.00.
 • Najbliższa sobota jest pierwszą sobotą miesiąca, oddajemy część Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszam do kościoła na godz. 6.00 na wspólny różaniec i Msze św. Błogosławieństwo owoców, świec i gardła ku czci św. Błażeja w sobotę. (przynieśmy owoce)
 • W sobotę o godz. 8.30 spotkanie dla Dziewczęcej Służby Maryjnej, a o godz. 10.00 dla aspirantów, ministrantów i lektorów ze Szkoły Podstawowej.
 • Zmiana tajemnic za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 8.00.
 • Dziękuje za dzisiejsze ofiary na parafie (remonty i inwestycje, a szczególnie na renowacje ławek w kościele). Bóg zapłać za ofiary złożone na opał, na parafie i dary w naturze na plebanie. Wielkie dzięki za waszą życzliwość.
 • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Kożuch Czesław i Maria, Kożuch Grzegorz i Monika, Gancarczyk Piotr i Joanna, Plata Józefa, Lorek Marian i Elżbieta, Zelek Adam i Anna.
 • Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.
 • W sobotę odbył się pogrzeb Śp. Józefa Mazura. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu, Dobry Jezu…..
 • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed