OGŁOSZENIA PARAFIALNE

2 Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024 r.

 • Druga niedziela Wielkiego Postu. Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes. Bóg zapłać. Dzisiaj Kalwaryjska Droga Krzyżowa o godz. 14.25. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00.
 • Podobnie jak w ubiegłych latach na stoliku za ławkami jest wystawiona książka, gdzie można się wpisywać na wybrany dzień Wielkiego Postu podejmując post o chlebie i wodzie.
 • W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godz. 16.30 proszę Różę św. Jana Pawła II, której Zelatorką jest Pani Halina Szewczyk. W środę rano nie ma Mszy św.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek Msze św. rano (6.30) i wieczorem(ok. 17.30), a adoracja w ciszy od godz. 16.00, a o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza Święta.
 • Do chorych udam się w pierwszy piątek od godz. 7.30.
 • Spowiedź w tygodniu, codziennie pół godziny przed Mszą św., w piątek od godz. 16.00.
 • W pierwszą sobotą miesiąca, oddajemy część Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszam do kościoła na godz. 6.00 na wspólny różaniec i Msze św.
 • W przyszłą niedzielę po pierwszej Mszy spotkanie dla Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
 • W sobotę o godz. 8.30 spotkanie DSM.
 • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tace, które są na remonty i inwestycje w parafii, a także za ofiary na opał i dary w naturze na plebanie. Wielkie dzięki za waszą życzliwość i ofiarność.
 • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Koszyk Michał i Paulina, Kurzeja Tomasz i Kinga, Plata Paweł i Klaudia, Bargieł Stanisława, Bargieł Piotr i Marta, Kulig Bronisław i Stanisława.
 • Sięgnijmy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Specjalne wydanie Gościa na Wielki Post (14 zł), Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.
 • W ramach akcji „Wielkanocne Dzieło Caritas” na stoliku obok gazet są wystawione świece – paschaliki charytatywne, które są jedną z form pomocy potrzebującym. Ofiara za Mały Paschalik 10 zł.
 • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed