OGŁOSZENIA PARAFIALNE

5 Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2024 r.

  • Dzisiaj Nowennę do św. Józefa (po porannej Mszy). A od soboty 16 marca rozpoczęła się nowennę w Intencji Ojczyzny, zgody Narodowej i poszanowania życia ludzkiego za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. Jerzego Popiełuszki. Przez 9 dni do 24 marca po porannej Mszy.
  • We wtorek obchodzimy UROCZYSTOŚĆ św. Józefa. Msze rano o 6.30 i o 18.00. Zapraszam do kościoła na Eucharystię, aby uczcić św. Józefa, przemożnego orędownika. Jest to także dzień imienin ks. Bogdana, któremu składamy najlepsze życzenia.
  • W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godz. 17.30 proszę Różę św. Ojca Pio, której Zelatorką jest Pani Maria Zwolińska. Na nowennę zapraszam dzieci, młodzież, czcicieli Matki Bożej, a szczególnie DSM (w maryjnych pelerynkach).
  • Możliwość spowiedzi od poniedziałku do soboty 30 minut przed Mszą Świętą.
  • W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30, a po niej Msza Święta. W niedzielę Kalwaryjska Droga Krzyżowa o godz. 14.25. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00 i Msza Św.
  • Za tydzień Niedziela Palmowa. Procesja z palmami i poświęcenie palm o godz. 10.30. Po Mszy Świętej konkurs na najładniejszą i najwyższą palmę.
  • Dziękuję za ofiary złożone na opał, na parafie, dla ks. Rekolekcjonisty i dzisiejsze ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie i dary w naturze na plebanie. Dzisiaj na Gorzkich Żalach ofiary przeznaczone na kwiaty do Grobu Bożego. Za tydzień w niedzielę (4 niedz. miesiąca) na inwestycje i remonty. Bóg zapłać za waszą życzliwość.
  • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Kuchnia Edward i Maria, Bodziony Józef i Ewa, Gancarczyk Maria, Bogdański Sylwester i Barbara, Kurowski Michał i Agnieszka.
  • Sięgnijmy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Jest 2 wydanie specjalnego wydania Gościa „Historia Kościoła” (12 zł), Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.
  • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed