OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Palmowa- Męki Pańskiej – 24.03.2024 r.

 • Procesja z palmami i poświęcenie palm o godz. 10.30. Po Mszy Świętej konkurs na najładniejszą i najwyższą palmę.
 • Dzisiaj ostatnia Kalwaryjska Droga Krzyżowa o godz. 14.25. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00 i Msza Św. Dziękuje Panom Józefowi i Adamowi – Przewodnikom za jej prowadzenie. Dziękuje za włączenie się w liturgie i dzisiejszy śpiew Męki Pańskiej.
 • Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, obchodzona corocznie 25 marca, w tym roku z powodu Wielkiego Tygodnia jest przeniesiona na 8 kwietnia, po Oktawie Wielkanocnej. Wtedy będziemy obchodzić Dzień Świętości Życia i rozpoczęcia Duchowej Adopcji Dziecka którego życie jest zagrożone.
 • W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godz. 17.30 proszę Różę św. Anny, której Zelatorką jest Pani Anna Żelasko. Na nowennę zapraszam dzieci, młodzież, czcicieli Matki Bożej, a szczególnie DSM (w maryjnych pelerynkach).
 • Do chorych udam się we wtorek od godz. 7.30. Będzie to już także z okazji I Piątku kwietniowego, proszę zgłosić chorych do których nie przyjeżdżam na I piątek.
 • Możliwość spowiedzi przed świętami;  we wtorek w Świniarsku od g. 15.00 do 19.00. W naszym kościele w środę od g. 17.00 do 18.00.
 • Dziękuję za ofiary złożone na opał, na kwiaty do Grobu Bożego i dzisiejsze ofiary na inwestycje w parafii (kolejna część ławek została zakonserwowana i odnowiona). Dziękuje także za dary w naturze na plebanie. Bóg zapłać za waszą życzliwość.
 • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Nowogórski Józef i Maria, Nowogórski Sławomir i Alina, Nowogórski Jan, Rakowski Jan, Rakowski Krzysztof i Zofia.
 • Przypominam, że z soboty na niedziele zmieniamy czas na letni (godzina do przodu).
 • Sięgnijmy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Gościa „Historia Kościoła” (12 zł), Nowe wydanie Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.
 • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed