OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23 Niedziela Zwykła – 10.09.2023

 

  • Dzisiaj rozpoczyna się XIII Tydzień Wychowania w Polsce. Otoczmy modlitwą dzieci, młodzież, wychowawców i rodziców.
  • Także dzisiaj odbywa się w naszej parafii kolejna Akcja Honorowego oddawania Krwi. Ma ona miejsce jak zwykle w salce pod kościołem od 9.00 do 13.00. Zachęcam do tego miłosiernego i szlachetnego czynu. Oddania krwi.
  • W środę o godz. 18.00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Poprowadzi je ks. Piotr Ścipień ze Świniarska. Msza Św. i procesja różańcowa. Zapraszam do wspólnej modlitwy DSM, LSO, dzieci i młodzież, Róże Różańcowe, Parafian i Gości. Zapraszam Orkiestrę. Panie w strojach regionalnym proszę o niesienie figury Matki Bożej Fatimskiej.
  • W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w następną niedzielę Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  • W piątek 15 września rozpoczyna się Wielki Odpust Limanowski, 40 rocznica koronacji Cudownej Figury Matki Bożej. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  • Są jeszcze 3 miejsca na pielgrzymkę 18 września (poniedziałek) do Zabawy na Drogę Krzyżową szlakiem męczeństwa bł. Karoliny. Wyjazd będzie z pod kościoła o g.12.00
  • Bóg zapłać ofiary na opał, kościół i za dary w naturze na plebanie. Za życzliwość i hojność, wielkie Bóg Zapłać. Dziękuje za prace, remonty wykonane przy plebanii.
  • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Dara Andrzej i Wiktoria, Dara Aniela, Dara Rafał, Kroczek Maria, Pasiut Jan, Mordarski Stanisław i Irena.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego (jubileuszowy), Małego Gościa Niedzielnego; w przedsionku kościoła są Promyczek Dobra, Mały Promyczek Dobra, Niedziela i Rycerz Niepokalanej.
  • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed