OGŁOSZENIA PARAFIALNE

3 Niedziela Wielkanocna – BIBLIJNA – 14.04.2024 r.

  • Przeżywamy Niedzielę Biblijną i 8 Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Czytamy i poznajemy w tym roku Dzieje Apostolskie. Zorganizujmy sobie „Rodzinne czytanie Pisma Świętego”. Czytamy różne teksty w gazetach, Internecie i tym karmimy umysł, serce i jeszcze bardziej jesteśmy zaniepokojeni, czytajmy Biblię – Słowo Boże i nim umacniajmy się. Zapraszam i zachęcam do tego, sięgajmy i czytajmy Biblię. Wychodząc z kościoła zabierzmy sobie ze słoika który jest na stoliku, losowy cytat z Pisma Świętego. Przekonaj się co Bóg do Ciebie powie przez Słowo Boże?
  • Dzisiaj o godz. 13.30 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.
  • W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godz. 17.30 proszę Różę św. Stanisława Papczyńskiego, której Zelatorką jest Pani Małgorzata Gutowska. Na nowennę zapraszam dzieci, młodzież, czcicieli Matki Bożej, a szczególnie DSM (w maryjnych pelerynkach).
  • W środę po Mszy o g. 18.00, spotkanie dla dzieci z klas trzecich i ich rodziców.
  • W sobotę o godz. 8.30 spotkanie dla aspirantów, ministrantów i lektorów.
  • Dziękuję za ofiary złożone na opał i na parafie. Renowacja ławek w naszym kościele zmierza ku końcowi, jak wszystko będzie dobrze to wszystkie ławki zostaną odnowione do I Komunii. Zostały wykonane cztery nowe krzesła do prezbiterium ( w stylu foteli które się już tam znajdują, zostaną one także odnowione). Wielkie Bóg zapłać za każdą ofiarę, dzięki którym wszelkie prace w kościele i parafii są podejmowane.
  • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Krajewski Wiesław i Maria, Krajewski Jan, Krajewski Łukasz i Natalia, Jurkowski Stanisław i Teresa, Jurkowski Tomasz i Beata, Jurkowski Tadeusz i Janina.
  • Sięgnijmy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.
  • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed