4 Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024 r.

• Przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele (kapłańskie, zakonne, misyjne).
  • We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.
  • W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godz. 17.30 proszę Różę św. Jana Chrzciciela, której Zelatorem jest Pan Jan Fryzowicz. Na nowennę zapraszam dzieci, młodzież, czcicieli Matki Bożej, a szczególnie DSM (w maryjnych pelerynkach).
  • W środę po Mszy o g. 18.00, spotkanie dla dzieci z klas trzecich i ich rodziców.
  • W sobotę o godz. 8.30 spotkanie dla DSM.
  • Dziękuję za ofiary złożone na opał i na parafie. Za dzisiejsze ofiary na WSD w Tarnowie.
  • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Siciarz Jarosław i Bożena, Krzak Lesław i Helena, Zygmunt Zbigniew i Grażyna, Trystuła Sylwia i Piotr, Jurecki Robert i Sylwia, Dadał Teofil i Urszula
  • Sięgnijmy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Nowe wydanie TRZECIE – Historia Kościoła – poświęcony Maryi (po 12 zł – 4 egzemplarze), Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.