OGŁOSZENIA PARAFIALNE

6 Niedziela Wielkanocna – 5 maj 2024 r.

 • Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 8.00
 • Dzisiaj Święto w Naszej Parafii. Na Mszy o godz. 10.30 Pierwsza Komunia Święta. Módlmy się w intencji 27 dzieci, które po raz pierwszy przyjmą Chrystusa Eucharystycznego i ich rodzin. Od jutra do piątku w parafii Biały Tydzień, a w sobotę dzieci z rodzicami udadzą się na pielgrzymkę do Maryi w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd o godz. 7.20. Rodzicom dzieci I Komunijnych dziękuję za dar ofiarny na nasz kościół. (wkład w wykonanie nowych krzeseł do prezbiterium).
 • Zapraszam codziennie na Nabożeństwo Majowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o godz. 8.00, a w niedzielę o godz. 15.00
 • W poniedziałek, wtorek i środę będziemy się modlić o urodzaje i zachowanie od nieszczęść. Dni Krzyżowe- modlitw o urodzaje. W poniedziałek Msza Święta w intencji mieszkańców; Brzezin, Świerkli, Stronia, Rębacza, Sołtystwa i domów pod szkołą; we wtorek od mieszkańców; Długołęki, Burdaka, Woli Brzezińskiej, Głogówki i Poddąbrowy; w środę od mieszkańców: Łąk Gostwickich, Kwasowca, Łącek i Rzek.
 • W środę Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski i naszej diecezji.
 • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące w ramach Dni Krzyżowych i majówki. O prowadzenie modlitwy różańcowej za dusze czyśćcowe od godz. 17.30 proszę Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym z naszej parafii. Zapraszam do wspólnej modlitwy za dusze czyśćcowe.
 • Msza św. w środę po pierwszym piątku za dusze w czyśćcu cierpiące, składając dobrowolną ofiarę do skarbonki jesteśmy osobami które przychodzą z pomocą duszom czyśćcowym prosząc o Mszę dla nich.
 • W piątek rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego.
 • W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy o godz. 10.30 pierwsza rocznica Komunii Świętej dzieci z klasy czwartej.
 • W niedzielę, 12 maja odbędzie się w naszej parafii kolejna AKCJA Honorowego Oddawania KRWI. Od godz. 9.00 do 13.00. Każdy w wieku od 18 do 60 roku życia (zdrowy) może podzielić się tym bezcennym darem. Krwią, która daje życie. Zapraszamy do przyjścia.
 • Dziękuję za ofiary złożone na parafie, na opał. I z ostatniej niedzieli na inwestycje. I za pomoc przy pracach, porządkowych przy kościele.
 • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Dara Janusz i Irena, Dara Andrzej i Beata, Plata Rozalia, Wajda Piotr i Lucyna, Plata Rafał i Monika, Plata Andrzej i Renata.
 • Sięgnijmy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.
 • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed