OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Wniebowstąpienie Pańskie – 12 maj 2024 r.

  • W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii odbywa się kolejna AKCJA Honorowego Oddawania KRWI. Od godz. 9.00 do 13.00. Każdy w wieku od 18 do 60 roku życia (zdrowy) może podzielić się tym bezcennym darem. Krwią, która daje życie. Zapraszamy do przyjścia. Dziękuje wszystkim; personelowi medycznemu, osoba które w naszej parafii organizują i dbają o koordynację akcji krwiodawstwa od wielu lat. Największe podziękowania dla tych którzy oddają krew. Wszystkim wielkie Bóg Zapłać.
  • W poniedziałek 13 maja o godz. 18.00 pierwsze Nabożeństwo Fatimskie. Tegoroczne nabożeństwa fatimskie poprowadzi ks. dr Marek Jawor z Nowego Sącza. O godz. 17.45 będzie wystawienie Najświętszego sakramentu odśpiewamy Lianie Loretańską. O godz. 18.00 Msza Św. i procesja różańcowa. Zapraszam do wspólnej modlitwy; dzieci pierwszokomunijne, DSM, LSO, dzieci i młodzież, Róże Różańcowe, Parafian i Gości. Zapraszam Orkiestrę. Panie w strojach regionalnym proszę o niesienie figury Matki Bożej Fatimskiej. Druhów ze Straży proszę o troskę o bezpieczeństwo.
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w ramach nabożeństwa majowego. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godz. 17.30 proszę Różę bł. Karoliny Kózka, której Zelatorką jest Pani Ewa Uryga.
  • W czwartek Święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Jest to dzień imienin naszego biskupa diecezjalnego Andrzeja Jeża, otoczmy Go w tym dniu naszą modlitwą.
  • W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
  • Zapraszam codziennie na Nabożeństwo Majowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o godz. 8.00, a w niedzielę o godz. 15.00
  • Dziękuję za ofiary złożone na parafie, na opał. Bóg zapłać.
  • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Kowalczyk Jan i Danuta, Kowalczyk Stanisław i Bogumiła, Hebda Arkadiusz i Ewelina, Pietrzak Stanisław i Zofia, Kolbusz Stanisław i Stanisława, Kolbusz Damian i Katarzyna.
  • Sięgnijmy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.
  • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed