OGŁOSZENIA PARAFIALNE

12 Niedziela Zwykła – 23.06.2024 r.

  • W naszej parafii gościmy dziś misjonarza ks. Grzegorza Kubalicę, który pracuje w Peru w Parafii św. Rocha i św. Teresy w Jepelacio (Hepelacio). Głosi kazania, po Mszach św. przed kościołem będzie zbierał ofiary do puszek na działalność misyjną. Bóg zapłać!
  • W poniedziałek 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, msze o godz. 6.30 i 18.00.
  • We wtorek o godz. 18.00 w Radiu RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz będzie transmitowana Msza św. z Bazyliki św. Małgorzaty w Nowym Sączu w intencji naszej parafii w Długołęce-Świerkli.
  • W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godz. 17.30 proszę Różę św. Anny, której Zelatorką jest Pani Anna Żelasko. Na nowennę zapraszam dzieci, młodzież, czcicieli Matki Bożej, a szczególnie DSM (w maryjnych pelerynkach).
  • W sobotę 29 czerwca Uroczystość Św. Piotra i Pawła, msze o godz. 6.30, 8.30 i 18.00. Składka w tym dniu do dyspozycji Ojca Świętego, tak zwane „Świętopietrze”.
  • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na inwestycje i remonty. I indywidualne ofiary, także na opał i parafię. Wokół kościoła i plebanii zostały przycięte krzewy (tuje). Wielkie Bóg zapłać za wszelką pomoc i życzliwość.
  • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Dara Stanisława, Dara Rafał i Aneta, Mazur Józefa, Kunicki Janusz i Renata, Wastag Grzegorz i Alicja, Kunicki Stanisław.
  • Sięgnijmy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Gościa Niedzielnego Historia, Wakacyjne wydanie Małego Gościa Niedzielnego(plakat z ME), Promyczka Dobra, Niedzieli.
  • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed