OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 Niedziela Zwykła – 30.06.2024 r.

  • W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godz. 17.30 proszę Różę św. Jacka, której Zelatorem jest Pan Jacek Żelasko. Na nowennę zapraszam dzieci, młodzież, czcicieli Matki Bożej, a szczególnie DSM (w maryjnych pelerynkach).
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź codziennie przed mszami.
  • W pierwszy czwartek miesiąca na Msze o godz. 18.00 zapraszam do modlitwy o nowe powołania, szczególnie Towarzystwo Przyjaciół WSD w Tarnowie. W pierwszy piątek miesiąca adoracja w ciszy od godz. 17.00 (możliwość spowiedzi). Pierwszą sobota miesiąca; o godz. 7.15 wspólny różaniec, po nim (około g. 7.45) wysłuchamy 15 min. rozważania o jednej z tajemnic różańcowych. Msza pierwszo sobotnia z komunią wynagradzającą o godz. 8.00
  • Do chorych udam się w pierwszy piątek od godz. 7.30
  • W przyszłą niedziele po Mszy o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  • Bóg zapłać za ofiary z ostatniej niedzieli na inwestycje i remonty. Dziękuje za dary spożywcze na plebanie. Wielkie Bóg zapłać za wszelką pomoc i życzliwość.
  • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Hebda Arkadiusz i Ewelina, Jurkowski Stanisław i Julia, Kuchnia Jan i Agata, Plata Antoni i Władysława, Kuchnia Marian i Renata, Plata Józef i Iwona.
  • Sięgnijmy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Wakacyjne wydanie Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.
  • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed