OGŁOSZENIA PARAFIALNE

14 Niedziela Zwykła – 7.07.2024 r.

  • Po Mszy o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych. Bóg zapłać Różom; św. Ojca Pio, św. Jana Pawła II, św. Antoniego, św. Kingi i bł. Karoliny Kózka za ofiary na misje.
  • Jutro, 8 lipca przypada coroczny dzień adoracji Najświętszego Sakramentu dla naszej parafii. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00 (Koronka) i adoracja w ciszy do godz. 18.00 i Msza Święta.
  • W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące. O prowadzenie modlitwy różańcowej za dusze czyśćcowe od godz. 17.30 proszę Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym z naszej parafii. Zapraszam do wspólnej modlitwy za dusze czyśćcowe. Msza św. po nowennie za dusze czyścowe z intencji osób składających ofiary do skarbony.
  • W sobotę 13 lipca o godz. 18.00 trzecie Nabożeństwo Fatimskie. Poprowadzi je ks. Łukasz Koznecki wikariusz ze Świniarska. O godz. 18.00 Msza Św. i procesja różańcowa (przynieśmy lampiony). Zapraszam do wspólnej modlitwy; DSM, LSO, dzieci i młodzież, Róże Różańcowe, Parafian i Gości. Panie w strojach regionalnym proszę o niesienie figury Matki Bożej Fatimskiej. Druhów ze Straży proszę o troskę o bezpieczeństwo.
  • W tym i następnym tygodniu będzie mnie zastępował ks. Łukasz Koznecki wikariusz ze Świniarska.
  • Bóg zapłać za ofiary na opał i indywidualne ofiary na parafię. Dziękuje za pomoc i wszelkie prace wykonane dla parafii. Wielkie Bóg.
  • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Plata Bogdan i Celina, Plata Stanisław i Paulina, Plata Andrzej i Katarzyna, Plata Michał i Janina, Plata Julia.
  • Sięgnijmy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Wakacyjne wydanie Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.
  • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed