21 Niedziela Zwykła – 25.08.2024 r.

• W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie modlitwy różańcowej od godz. 17.30 proszę Różę Św. Kingi, której Zelatorką jest Pani Władysława Osika. Na nowennę zapraszam dzieci, młodzież, czcicieli Matki Bożej, a szczególnie DSM (w maryjnych pelerynkach).
  • W przyszłą niedziele po Mszy o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  • Za tydzień w niedzielę, (1 września) odbędzie się w naszej parafii kolejna AKCJA Honorowego Oddawania KRWI. Od godz. 9.00 do 13.00. Każdy w wieku od 18 do 60 roku życia (zdrowy) może podzielić się tym bezcennym darem. Krwią, która daje życie. Zapraszamy do przyjścia.
  • Możliwość spowiedzi przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i katechetycznego codziennie przed Mszą św.
  • Bóg zapłać za każdą ofiarę na parafie, dzisiejsze na remonty i inwestycje, na ogrzewanie, dary spożywcze na plebanie. Dziękuje.
  • Bóg zapłać za ofiary na misje od Róż: św. Jacka (Zelatora Jacka Żelasko), św. Anny (Zelatorki Anny Żelasko), św. Stanisława Papczyńskiego (Zelatorki Małgorzaty Gutowskiej).
  • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Kożuch Janina, Wastag Józef i Bogumiła, Wastag Władysław i Anna, Wastag Maria, Sarata Gabryel i Katarzyna, Matiaszek Andrzej i Bogumiła.
  • Sięgnijmy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli.