OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 5.11.2023r.

  • Przeżywamy oktawę Wszystkich Świętych. To czas szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Wypominki z modlitwą różańcową za zmarłych do środy o godz. 17.00, a po nich Msza Święta (g. 17.30). Wypominki listopadowe połączone z modlitwą będą także czytane przez cały listopad w niedzielę przed prymarią i sumą.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  • W środę na nowennę i Mszę Świętą zapraszam dzieci z klas III z rodzicami. Będzie to kolejne obowiązkowe spotkanie w ramach przygotowania do I Komunii Świętej. Na nowennę zapraszam dzieci, młodzież, a szczególnie DSM (w maryjnych pelerynkach).
  • W piątek przypada Narodowe Święto Niepodległości. Wywieśmy na domach fagi narodowe – Biało-Czerwone. Msze Święte w kościele w sobotę o godz. 6.30, a o godz. 8.30 Msza Święta w intencji Ojczyzny. Zapraszam do wspólnej modlitwy za Ojczyznę, która jest naszą Matką.
  • Za tydzień w niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji przy kościele zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.
  • Bóg zapłać za ofiary na opał i na parafię.
  • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Fryzowicz Marek i Katarzyna, Fryzowicz Rozalia,                     Wastag Franciszek i Maria, Król Bożena i Stanisław, Matyaszek Sylwester i Anna, Matyaszek Roman i Teresa
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, w przedsionku kościoła są Promyczek Dobra, Mały Promyczek Dobra, Niedziela.
  • Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed