OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Boże Narodzenie – 25.12.2023 r.

  • Msze Św. w Boże Narodzenie o 8.00, 10.30 i 15.00.
  • Jutro drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze o 8.00 i 10.30. Nie ma w tym dniu Mszy o godz. 15.00. Na Mszy o 10.30 będzie posłanie Kolędników misyjnych, którzy odwiedzą nasze domy w środę od godz. 9.00 do 13.00.
  • Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania naszego Kościoła na Święta. Dziękuje za ofiarowanie i przywiezienie choinek do kościoła, pani Bożenie i panu Kościelnemu za przygotowanie szopki, młodzieży za pomoc w ubieraniu choinek. Panu Piotrowi za wykonanie nowej szopki.
  • W czwartek rozpocznie się wizyta duszpasterska zwana kolędą: (prośba…) Plan ramowy całej kolędy zamieszczony jest na stronie internetowej i w gablocie. Może ulec zmianie (wydarzenia niezależne od księdza). Dlatego będę go podawał w niedzielę na ogłoszeniach na tydzień.

Wizyta kapłana w rodzinie katolickiej ma charakter religijny. Rodziny prosimy o włączenie się we wspólną modlitwę. Na czas kolędy przygotujmy stolik z krzyżem, świecami, wodą święconą, kropidłem i Pismem świętym. (gdyby woda nie była święcona, proszę o tym powiedzieć kapłanowi to ją poświęci). Przy tej okazji, proszę o wasze sugestie, dotyczące naszej wspólnoty parafialnej. Postarajmy się wszyscy, całą rodziną  wziąć udział w kolędzie.

W tym tygodniu:

– czwartek 28.12.2023 – Od g.8.00 Łacki i Rzeczki – od P. Wąsowicza Czesława do P. Kotlarz Zdzisława

– piątek 29.12.2023 Od g.8.00 Łąki Gostwickie od Wastag Józefa do Gąsiorowskiego Krzysztofa

– sobota 30.12.2023 – Od g. 8.00 Słocina i Kwasowiec od Żelasko Marii do Osika Czesława

Moi drodzy!

Z całego serca Wam życzę, aby Nowonarodzony Jezus napełnił Wasze serca i życie, oraz życie rodzinne Bożym pokojem, nadzieją, miłością i prawdziwą radością. Życzę Wam spokojnych i Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, na szczęście na zdrowie na to Boże narodzenie co by się Wam Darzyło, Szczęść Boże.

No comments yet

Comments are closed