OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Świętej Rodziny – 31.12.2023 r.

  • Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, msze o 8.00, 10.30 i 15.00
  • Nowy Rok to Światowy Dzień Modlitw o Pokój.
  • W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie modlitwy różańcowej od 16.30 proszę Róże św. Stanisława Papczyńskiego, której Zelatorką jest Pani Małgorzata Gutowska.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą, a w I Piątek od godz. 16.00. W pierwszy piątek adoracja w ciszy od godz. 16.00. Do Chorych udam się w piątek od godz. 7.30.
  • W pierwszy czwartek zapraszam do modlitwy o nowe powołania na godz. 17.00, a szczególnie osoby należące do Towarzystwa Przyjaciół WSD w Tarnowie.
  • Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 8.00
  • W sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte jak każdą niedzielę z poświęceniem złota kadzidła i kredy. Na godzinę 10.10 zapraszam do wspólnego kolędowania z Kapelą Gajduszek. Będzie ona także śpiewał na Mszy o godz. 10.30 i po niej.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone na opał. Dziękuje także za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na inwestycje w wysokości …… złotych. Bóg zapłać także za ofiary złożone w ramach kolędy misyjnej na pomoc dzieciom na misjach.
  • Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę następujące rodziny: Świechowski Marek i Barbara, Świechowska Helena, Kotlarz Zdzisław i Maria, Wastag Józef i Jadwiga, Gieniec Krzysztof i Katarzyna, Osika Czesław i Władysława.

Wizyta duszpasterska – kolęda w tym tygodniu:

– wtorek – od g. 14.00 (2.01.2024) Świerkla od Krajewskiego Jana do Kurowskiego Michała

środa od g.14.00 3.01.2024 Świerkla od Gancarczyk Janusz do Bodziony Józef

– czwartek od g. 12.00 (4.01.2024) Łąki Gostwickie i Głogówka od Kamińskiego Sławomira do Kotlarz Zbigniewa

– sobota od g. 13.00 (6.01.2024) Poddobrowa i domy za szkołą od Kuchni Mariana do Platy Andrzeja

– niedziela od g. 12.00 (7.01.2024) Kwasowiec II od Kamińskiej Zofii do Fryzowicza Jana

  •  Życzę Wam błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Szczęść Boże.

Ogłoszenie: Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Długołęce-Świerkli zaprasza druhny , druhów, młodzieżowa drużynę pożarniczą oraz sympatyków OSP na zebranie walne, które odbędzie się 6 stycznia 2024 r. o godz. 18.00 w remizie OSP

No comments yet

Comments are closed